Таргетинг за доменом та URL-адресою дозволяє налаштувати показ реклами на певних сайтах, доменах та в мобільних додатках. Таргетинг працює за принципом білого та чорного списку. Домени також можна групувати і таким чином використовувати під час таргетування.
Білий список містить домени, сайти та ідентифікатори мобільних програм (App ID), де має відображатися реклама.
У блоці Додати до білого списку у відповідному полі введіть домени, URL та App ID, які потрібно включити до націлювання, а потім натисніть Застосувати.
Зазначені значення з'являться у полі сусіднього блоку Білий список.
Список доменів, URL та App ID також можна завантажити за допомогою файлу. Для цього скористайтесь кнопкою.
Список може містити до 15 тисяч значень. Отже, файл, що завантажується з доменами, не повинен перевищувати дану кількість значень. Він також має бути формату .xls і не повинен містити порожніх рядків та більше однієї вкладки.
Якщо ви часто налаштовуєте націлення на ті самі домени, можете скористатися групами доменів.
Щоб додати групу доменів до білого списку:
Групу доменів можна створити у відповідному вікні або у вікні цього націлювання.
Створення чорного списку здійснюється так само.
Щоб створити групу доменів у вікні націлювання на домени та URL:
Після цього група доступна для націлювання в списку Обрати групи доменів, а також у меню Попер. налаштування — Групи доменів.
Націлювання можна налаштувати за доменом верхнього рівня. Домен верхнього рівня - це частина доменного імені праворуч від точки (com, net, org тощо).
Доступні два варіанти налаштування: Include та Exclude.
Include працює за принципом білого списку, Exclude – чорного. Тобто, якщо ви хочете настроїти націлення на певні домени верхнього рівня:
Повторіть кроки 1-3, щоб додати більше доменів.
Якщо ви бажаєте виключити певні домени верхнього рівня з націлювання, на кроці 2 виберіть Exclude. Загалом можна додати не більше п'яти доменів.
На відміну від націлювання на домени, URL-правила дозволяють налаштувати показ реклами в частині URL — і це не обов'язково має бути домен. Є шість принципів, за якими працюють ці правила:
●
Містить – для вибору адрес, які містять
заданий фрагмент;
● Не містить – для вибору адрес, які не містять заданий фрагмент;
● Дорівнює – для вибору адрес, які повністю рівні заданому;
● Не дорівнює – для вибору адрес, які не рівні заданому;
● Відповідає регулярному виразу – для вибору адрес, які відповідають заданому регулярному виразу;
● Не відповідає регулярному виразу – для вибору адрес, які не відповідають заданому регулярному виразу.
Щоб додати правило:
Ви можете створити не більше 100 правил в одному націленні.
Правило з'явиться в інтерфейсі. Можна створити не більше 100 URL-правил, які взаємодіють за принципом І/АБО. За принципом І правила виконуються одночасно, за принципом АБО - виконується одне із правил щодо однієї веб-сторінки.
Ви створили правило з URL1 за принципом Містить і правило з URL2 за принципом Містить і вибрали принцип взаємодії І. Це означає, що реклама відображатиметься на сторінці з посиланням, яка містить частини URL1 та URL2.
Ви створили правило з URL1 за принципом Містить і правило з URL2 за принципом Містить та вибрали принцип взаємодії АБО. Це означає, що реклама буде відображатися на сторінці з посиланням, яка містить або частину URL1 або URL2.