Креативи
Вартість креативів

Починаючи з 15 лютого, Google блокуватиме показ рекламних оголошень на сайтах, які порушили Стандарти реклами, розроблені the Coalition for Better Ads. З вимогами Стандартів можна ознайомитись за посиланням: https://www.betterads.org/standards/.

Згідно з описаною Google процедурою, паблішер отримує звіт про показ реклами на своєму сайті. – Ad Experience Report. Якщо звіт містить інформацію про порушення, паблішер має 30 днів на виправлення порушень та повторну валідацію сайту. В іншому випадку вся реклама на сайті паблішера буде блокуватися в Google Chrome браузері.

Дія Стандартів (The Coalition for Better Ads Standards) наразі поширюється на Європу і Північну Америку.

Вимоги Стандартів від Google можна знайти за посиланнями:
— для десктопних форматів: https://support.google.com/webtools/answer/7129127?hl=en
— для мобільних форматів: https://support.google.com/webtools/answer/7073774

Опираючись на описану в Стандартах заборонену поведінку рекламних банерів (оголошень) ми склали список форматів Admixer, які можуть частково або повністю порушувати ці вимоги.

Desktop

  • Fullscreen, Popup, Click to Fullscreen (з авторозгортанням) – заборонені Стандартом як міжсторінкові спливаючі оголошення (Pop-up Ads).
  • Floating ads (Floor Ad, Page corner) з авторозгортанням – заборонені. Можуть бути класифіковані як міжсторінкові реклами або як оголошення, що займають більше 30% екрана.
    Floor Ad з авторозгортанням, висота якого в розгорнутому стані не перевищує 30% висоти екрану, може вважатися дозволеним.
  • Floating ads (Floor Ad, Page corner, Floating, Catfish), що займають понад 30% висоти екрану – заборонені (Large Sticky Ads).
    Плаваючі ("липкі") оголошення дозволені в тому разі, якщо вони розміщуються безпосередньо біля будь-якого краю екрана (як правило, зверху або знизу) і займають менше ніж 30% екрана включно. Отже, формати Floor ad і Floating, розташовані внизу екрана, мають не перевищувати за висотою 230px, виходячи зі статистично мінімальної роздільної здатності екрана 768px. Для HTML5 креативів краще використовувати відносні одиниці і задавати висоту банера у відсотках. Максимальна дозволена висота креативу для цих форматів - 30% від висоти екрана.
  • У всіх банерних форматах з відео автопрогравання відео зі звуком без ініціативи користувача заборонено.(Auto-playing Video Ads with Sound)
    Заборона не розповсюджується на відеорекламу (Preroll, Midroll) та звук у банері, що активується на кліку.

Mobile

  • Mobile Fullscreen, Mobile Click-To-FullScreen  (з авторозкриттям) – заборонені Стандартом як міжсторінкові спливаючі оголошення (Pop-up Ads) та як передсторінкові оголошення (Prestitial Ads).
  • Mobile Floating, Mobile Click-To-FullScreen, що займають більше 30%, висоти екрану – заборонені (Large Sticky Ads).
    Плаваючі (“липкі”) оголошення дозволені в тому випадку, якщо вони розміщуються безпосередньо біля будь-якого краю екрана (як правило, зверху або знизу) і займають менше 30% екрану включно. Максимальна дозволена висота креативу для даних форматів – 30% висоти екрану. UI шаблони Admixer для завантаження картинок – Mobile Click to Fullscreen, Mobile Floating – вписуються у максимально дозволену висоту банера.
  • У всіх банерних форматах з відео автопрогравання відео зі звуком (Auto-playing Video Ads with Sound) без ініціативи користувача заборонено.
    Заборона не поширюється на відеорекламу (Preroll, Midroll) і звук у банері, що активується за кліком.
  • Mobile Standard, Mobile Flexible, Mobile Extend, Mobile Parallax, Mobile Parallax Fullscreen. Зазначені формати можуть підпадати під обмеження за сумарною висотою всіх рекламних оголошень на сторінці – вона не повинна перевищувати 30% вертикальної висоти повністю розгорнутого контенту сторінки (не включаючи хедер, футер та інших секцій, що не належать до контенту) (Ad Density Higher Than 30% ). Дане обмеження має відстежуватися на стороні паблішера під час розміщення рекламних креативів на сторінці.
  • Анімовані "мигаючі" рекламні банери (Flashing Animated Ads) - заборонені. Заборонено анімацію зі швидкою зміною підкладки, кольору, що створює ефект миготіння. Це обмеження стосується всіх мобільних креативів, що використовують анімацію.

Якщо все ж таки є необхідність розмістити рекламні оголошення, які підпадають під обмеження, необхідно виключити браузер Chrome у налаштуваннях таргетингу.

Ми активно стежимо за оновленнями та уточнюємо важливі нюанси в підтримки Google.

Оновлено 29 січня, 2024